اینکوباک | سامانه آنلاین خرید و فروش محصولات کشاورزی


ورود به سامانه (515) 228-9254

خرید و فروش بی واسطه

گسترش ارتباط تجاری

یافتن شرکای مطمئن

پرداخت مطمئن و آسوده

بازرسی و نظارت محصول

افزایش اعتماد و شفافیت

ثبت سفارش خرید یا ثبت محصول

برخی از ویژگی های ما

با اینکوباک به صورت رایگان از مزایای زیر بهره مند می شوید

مدیریت خرید و فروش

در فضایی حرفه ای عرضه و تقاضای خود را مطرح کنید. در فضایی امن به تجارت بپردازید و در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید.

توسعه ی ارتباطات تجاری

افراد تایید شده را بعنوان شرکای مطمئن خود پیدا کنید و شبکه تجاری خود را گسترش دهید.

feature

اهداف ما در اینکوباک

اینکوباک، بازارگاه الکترونیکی بخش کشاورزی است که با هدف توسعه زیرساخت تجارت در این حوزه شروع به فعالیت کرده است. اینکوباک در نظر دارد تا کشاورزان و تولیدکنندگان فعال و درستکار را به بازرگانان و خریدارن موفق متصل کند تا از این طریق گام موثری در حذف واسطه های خرید و فروش، توسعه صادرات و استاندارد سازی محصول بردارد


اینکوباک، به کشاورزان و تولیدکنندگان کمک می کند تا محصولات خود را به قیمت واقعی خود و بدون واسطه، به افراد مطمئن بفروشند. همچنین به بازرگانان و خریداران کمک میکند تا بهترین محصولات و مطمئن ترین افراد را شناسایی کنند. اینکوباک کمک میکند تا بیشتر دیده شوید، در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید و فرصت های بیشتری خلق کنید.

وبلاگ اینکوباک

سئوالات متداول شما چیست ؟

بازارگاه الکترونیکی یک بستر تجارت نوین است که فروشندگان و خریداران را به هم متصل می کند. پیش از این بسیاری از خریداران و فروشندگان در پیدا کردن یکدیگر مشکل داشتند، لذا بازارگاه یک کارایی مهم در یک بازار ناکارآمد را ایجاد می کند.

تمامی خدمات از جمله ثبت آگهی،ساخت پروفایل شخصی، مشاهده ی اطلاعات افراد و مشاوره ی خرید و فروش در سامانه اینکوباک رایگان است.

تکمیل پروفایل یکی از ارکان مهم اعتماد سازی و ایجاد تمایز نسب به رقبا، در تجارت است. در اینکوباک این فضا فراهم شده تا خریداران و تامین کنندگان اطلاعات شخصی و شرکت خود، سابقه فعالیت و توضیحات مربوط به کسب و کار خود را ارائه دهند. تمامی توضیحات و مواردی که برای جذب خریداران و فروشندگان بالقوه لازم است را می توانید در صفحه شخصی خود ارائه دهید.

با ما در تماس باشید

یک پیام برای مابفرستید

آدرس

شیراز ، بلوار جمهوری اسلامی، ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز، برج نوآوری ، طبقه نهم

تماس با ما

0713-646-0996 / 09178928245